14.06
17:30
OFK Bor
Rudar
5
0
|
14.06.2014 17:30 | 5 : 0 |
|
14.06
17:00
BileÄanin
Crvena Zvezda (RS)
6
2
|
14.06.2014 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
14.06
17:00
Kozara
VrŔac United
2
0
|
14.06.2014 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.06
17:00
Borac (StarÄevo)
Proleter
0
1
|
14.06.2014 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.06
17:00
Tisa
TSC
3
1
|
14.06.2014 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.06
17:00
Jedinstvo (BK)
OFK Kikinda
3
1
|
14.06.2014 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.06
17:00
BaÄka (P)
Borac (Sakule)
2
3
|
14.06.2014 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.06
17:00
RadniÄki (K)
BuduÄnost
4
0
|
14.06.2014 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.06
17:00
VrŔac
Sloboda
2
0
|
14.06.2014 17:00 | 2 : 0 |
|
14.06
17:30
SuŔica
Vinogradi DB
0
2
|
14.06.2014 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.06
17:30
Jadran
Sloga D
4
2
|
14.06.2014 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
14.06
17:30
Partizan
Äava
2
1
|
14.06.2014 17:30 | 2 : 1 |
|
14.06
18:00
SindjeliÄ
Jedinstvo (MZ)
1
2
|
14.06.2014 18:00 | 1 : 2 | |||||||
14.06
18:00
GuÄevo
Drina
6
3
|
14.06.2014 18:00 | 6 : 3 | |||||||
14.06
18:00
MaÄva 2005
Majur
3
1
|
14.06.2014 18:00 | 3 : 1 | |||||||
14.06
18:00
Podrinje
Lipolist
2
1
|
14.06.2014 18:00 | 2 : 1 |
14.06
16:30
OFK JabuÄje
Zadrugar
0
2
|
14.06.2014 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.06
16:30
Pepeljevac
Banjani
2
1
|
14.06.2014 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.06
16:30
OFK Divci
Spartak 1924
1
3
|
14.06.2014 16:30 | 1 : 3 |
|
14.06
17:30
Jedinstvo (B)
Äekmin
3
2
|
14.06.2014 17:30 | 3 : 2 |
|
14.06
17:30
Napredak
Jedinstvo ( B.P)
0
0
|
14.06.2014 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.06
11:00
Jedinstvo ( P )
ŽeljuŔa
5
4
|
14.06.2014 11:00 | 5 : 4 |
|
||||||
14.06
17:30
Tanasko RajiÄ
Spartak
6
3
|
14.06.2014 17:30 | 6 : 3 |
|
||||||
14.06
17:30
Vladimir DurkoviÄ
Gnjilan
6
0
|
14.06.2014 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
14.06
17:30
Zadrugar
Sloga
3
0
|
14.06.2014 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.06
17:30
Mladost (P.R)
Padež
1
1
|
14.06.2014 17:30 | 1 : 1 |
|
14.06
17:30
Sloga
Krivelj
2
1
|
14.06.2014 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.06
17:30
KljuÄ
PoreÄ
3
0
|
14.06.2014 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.06
17:30
Zlot
Blizna
4
3
|
14.06.2014 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
14.06
17:30
Brodoremont
Nemetali
3
2
|
14.06.2014 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.06
17:30
Rajac
Slatina
0
3
|
14.06.2014 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.06
17:30
Rudna Glava
Brestovac
3
0
|
14.06.2014 17:30 | 3 : 0 |
14.06
17:30
OsniÄ
Mladost
3
0
|
14.06.2014 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.06
17:30
Å SK
BuÄje
0
5
|
14.06.2014 17:30 | 0 : 5 |
|
||||||
14.06
17:30
Omladinac
Midžor
3
1
|
14.06.2014 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.06
17:30
Polet
Rudar (P)
1
5
|
14.06.2014 17:30 | 1 : 5 |
|
||||||
14.06
17:30
OFK Knjaz
OFK 019 ZajeÄar
1
3
|
14.06.2014 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.06
17:30
Rudar (VÄ)
Rgotina
4
2
|
14.06.2014 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
14.06
17:30
TrebiÄ
Sloga
0
3
|
14.06.2014 17:30 | 0 : 3 | |||||||
14.06
17:30
Borac
BSK
2
6
|
14.06.2014 17:30 | 2 : 6 |
|
14.06
17:30
PKB Kovilovo
Zmaj 1953
3
3
|
14.06.2014 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
14.06
17:30
Borac
Komgrap
2
1
|
14.06.2014 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.06
17:30
PoŔtar Zvezdara
13. maj
2
1
|
14.06.2014 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.06
17:30
Brodarac
Jedinstvo
1
0
|
14.06.2014 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.06
17:30
BSK 2012
ObiliÄ
4
0
|
14.06.2014 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.06
17:30
Banja
Slavija
3
2
|
14.06.2014 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.06
17:30
Milutinac
Policajac
2
3
|
14.06.2014 17:30 | 2 : 3 |
|
14.06
18:00
Vrnjci
OFK Ras
3
2
|
14.06.2014 18:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.06
18:00
Jedinstvo
Proleter
3
4
|
14.06.2014 18:00 | 3 : 4 |
|
||||||
14.06
18:00
Stubal
Tavnik
4
2
|
14.06.2014 18:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.06
18:00
Magnohrom
Äibukovac
4
0
|
14.06.2014 18:00 | 4 : 0 | |||||||
14.06
18:00
Mlada krila
Napredak
4
5
|
14.06.2014 18:00 | 4 : 5 |
|
||||||
14.06
18:00
Zvezda
Å umadija
2
0
|
14.06.2014 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.06
18:00
BogutovaÄka Banja
Partizan
2
4
|
14.06.2014 18:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.06
18:00
Gruža
Morava (S)
3
1
|
14.06.2014 18:00 | 3 : 1 |
|
14.06
17:00
Lunjevica
Jablanica
3
2
|
14.06.2014 17:00 | 3 : 2 |
|
14.06
17:30
21. oktobar
Botunje
4
2
|
14.06.2014 17:30 | 4 : 2 |
|
14.06
17:30
Mladost
Radoje DomanoviÄ
1
2
|
14.06.2014 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.06
17:30
Kopljari
Trnava
6
0
|
14.06.2014 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
14.06
17:30
Sloga
BSK
1
1
|
14.06.2014 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.06
17:30
Proleter
Mladi rudar
0
2
|
14.06.2014 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.06
17:30
Jasenica
Žabare
4
2
|
14.06.2014 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
14.06
17:30
MisaÄa
B 2000
1
2
|
14.06.2014 17:30 | 1 : 2 |
|
14.06
18:00
Stolice
Jedinstvo
1
1
|
14.06.2014 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.06
18:00
Borac K
Borac LeŔnica
2
2
|
14.06.2014 18:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.06
18:00
Cer
Jadar 1961
5
4
|
14.06.2014 18:00 | 5 : 4 |
|
||||||
14.06
18:00
Studenac
Sloga K
5
3
|
14.06.2014 18:00 | 5 : 3 |
|
||||||
14.06
18:00
Hajduk
TE GuÄevo
6
0
|
14.06.2014 18:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.06
18:00
Mladost
Milan OrliÄ
2
4
|
14.06.2014 18:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.06
18:00
Bratstvo
Sloga LÅ
0
3
|
14.06.2014 18:00 | 0 : 3 | |||||||
14.06
18:00
Velika Reka
Cerova
6
4
|
14.06.2014 18:00 | 6 : 4 |
|
14.06
16:30
Junior Novo Naselje
Ribnikar
3
0
|
14.06.2014 16:30 | 3 : 0 |
|
14.06
18:00
Moravac (ZT)
Toplica
3
0
|
14.06.2014 18:00 | 3 : 0 | |||||||
14.06
18:00
Real
Doljevac 1971
1
1
|
14.06.2014 18:00 | 1 : 1 |
|
14.06
17:30
Delijski Vis
Vulkan 1963
0
3
|
14.06.2014 17:30 | 0 : 3 |
14.06
18:00
OFK Sikole
Vidrovac
1
1
|
14.06.2014 18:00 | 1 : 1 |
|
14.06
17:30
Nacional
GraniÄar
0
1
|
14.06.2014 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.06
17:30
Vratarnica
Å ljivar
3
1
|
14.06.2014 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.06
17:30
Lovac
Kosovo
5
5
|
14.06.2014 17:30 | 5 : 5 |
|
14.06
17:30
ObiliÄ
GraniÄar
3
1
|
14.06.2014 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.06
17:30
Potisje
Tisa (P)
6
1
|
14.06.2014 17:30 | 6 : 1 |
|
14.06
17:00
Sloboda
MiÄunovo
1
1
|
14.06.2014 17:00 | 1 : 1 |
|
14.06
17:30
Mladi Borac
Å umadija (MC)
6
3
|
14.06.2014 17:30 | 6 : 3 |
|
||||||
14.06
17:30
Sloga
Rudar
2
6
|
14.06.2014 17:30 | 2 : 6 |
|
||||||
14.06
17:30
Dimitrije TucoviÄ
Mladost (Ä)
2
7
|
14.06.2014 17:30 | 2 : 7 |
|
||||||
14.06
17:30
Mladi radnik
Bistrica
4
0
|
14.06.2014 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.06
17:30
Sloboda
Lazarevac
5
1
|
14.06.2014 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
14.06
17:30
OFK Burovo
OFK BuduÄnost
5
1
|
14.06.2014 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
14.06
17:30
TEK Sloga
Polet
6
1
|
14.06.2014 17:30 | 6 : 1 |
|
14.06
17:30
OFK Slatina
Stojnik
3
0
|
14.06.2014 17:30 | 3 : 0 | |||||||
14.06
17:30
Mladost
Vojvoda
2
1
|
14.06.2014 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.06
17:30
Denim
OFK RogaÄa
2
0
|
14.06.2014 17:30 | 2 : 0 |
|
14.06
17:30
Tulež
VenÄani
0
1
|
14.06.2014 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.06
17:30
Brezovac
Å amot
5
2
|
14.06.2014 17:30 | 5 : 2 |
|
14.06
17:00
Borac
Mladost
1
6
|
14.06.2014 17:00 | 1 : 6 |
|
||||||
14.06
17:00
Kusovac
Omladinac-Å umadinac
1
0
|
14.06.2014 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.06
17:00
Jedinstvo
Kotlenik
6
3
|
14.06.2014 17:00 | 6 : 3 |
|
||||||
14.06
17:00
Polet
Mladi Radnik
2
3
|
14.06.2014 17:00 | 2 : 3 |
|
14.06
18:00
ZablaÄe
OFK Varna
6
1
|
14.06.2014 18:00 | 6 : 1 |
|
||||||
14.06
18:00
Jevremovac
Rankovac
2
0
|
14.06.2014 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.06
18:00
Mladost sl
Pocerina
0
0
|
14.06.2014 18:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.06
18:00
BojiÄ
Mladost 2011
3
0
|
14.06.2014 18:00 | 3 : 0 |
14.06
17:30
SuŔica 2012
Goblen
1
3
|
14.06.2014 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.06
17:30
Gornje Krajince
Bratstvo
2
1
|
14.06.2014 17:30 | 2 : 1 |
|
14.06
17:00
Stara ÄarÅ”ija
Moravac-C 74
1
1
|
14.06.2014 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.06
17:00
Omladinac (O)
Kamenorezac 76
2
3
|
14.06.2014 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.06
17:00
Sloboda 1948
FK Stari Trstenik
2
2
|
14.06.2014 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.06
17:00
JugoviÄi
Polet 57
1
1
|
14.06.2014 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.06
17:00
Stragari
Borjak 2013
3
1
|
14.06.2014 17:00 | 3 : 1 |
|
14.06
18:00
OFK Barice
Solunac
0
3
|
14.06.2014 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.06
18:00
GraniÄar
Sloga
2
4
|
14.06.2014 18:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.06
18:00
Crvena Zvezda
Banat
1
3
|
14.06.2014 18:00 | 1 : 3 |
|
14.06
18:00
Bresje
Omladinac
5
2
|
14.06.2014 18:00 | 5 : 2 |
|
||||||
14.06
18:00
Mladost
Hajduk
1
2
|
14.06.2014 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.06
18:00
Belica
PSS-192
6
3
|
14.06.2014 18:00 | 6 : 3 |
|
||||||
14.06
18:00
Å antarovac
OFK DragoŔevac
3
0
|
14.06.2014 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.06
18:00
CrnovrŔanin
OFK Borac
1
3
|
14.06.2014 18:00 | 1 : 3 |
|
14.06
17:30
Pobeda
Zvezda Konatice
|
14.06.2014 17:30 |
|
|||||||
14.06
17:30
Skela
Crvena Zastava
|
14.06.2014 17:30 |
|
|||||||
14.06
17:30
Duboko
Baljevac
|
14.06.2014 17:30 |
|
|||||||
14.06
17:30
Rekreativo
Sloga
|
14.06.2014 17:30 |
|
|||||||
14.06
17:30
Partizan
Proleter
|
14.06.2014 17:30 |
|
|||||||
14.06
17:30
LjubiniÄ
Borac
|
14.06.2014 17:30 |
|
14.06
11:00
Jagodina
Brodarac
0
2
|
14.06.2014 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.06
13:30
Sloboda Piont
Partizan
1
4
|
14.06.2014 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
14.06
16:30
RadniÄki (P)
Napredak
1
2
|
14.06.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
14.06
10:00
RadniÄki (S)
Omladinac
6
0
|
14.06.2014 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.06
10:00
Indeks
OFK Hajduk
1
0
|
14.06.2014 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.06
10:00
Proleter 2006
Spartak
0
2
|
14.06.2014 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.06
10:00
Dinamo
RadniÄki (SM)
5
2
|
14.06.2014 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
14.06
10:00
RadniÄki (NP)
Vojvodina
1
5
|
14.06.2014 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
14.06
10:00
Proleter (NS)
Banat
1
1
|
14.06.2014 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.06
10:00
VrŔac United
InÄija
1
3
|
14.06.2014 10:00 | 1 : 3 |
|
14.06
11:00
Jedinstvo (P)
Palilulac
0
3
|
14.06.2014 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.06
11:00
Dinamo
Toplicanin
4
0
|
14.06.2014 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.06
11:00
Hajduk Veljko
Svrljig
5
1
|
14.06.2014 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.06
17:30
Moravac Orion
Car Konstantin
4
1
|
14.06.2014 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.06
17:30
Radnik
Radan
4
1
|
14.06.2014 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.06
11:00
RadniÄki (N)
Vlasina
9
1
|
14.06.2014 11:00 | 9 : 1 |
|
14.06
18:00
BuduÄnost (BB)
ŽelezniÄar
1
7
|
14.06.2014 18:00 | 1 : 7 |
|
14.06
18:00
Dolina
Dobrica
1
3
|
14.06.2014 18:00 | 1 : 3 |
|
14.06
13:30
Jagodina
ÄSK Pivara
1
1
|
14.06.2014 13:30 | 1 : 1 |
|
14.06
12:00
Mladost (L)
RadniÄki (S)
1
1
|
14.06.2014 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.06
12:00
InÄija
VrŔac
3
0
|
14.06.2014 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.06
12:00
Banat
BaÄka 1901
1
3
|
14.06.2014 12:00 | 1 : 3 | |||||||
14.06
12:00
Vojvodina
Vrbas
4
2
|
14.06.2014 12:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.06
12:00
TSC
Dinamo
4
0
|
14.06.2014 12:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.06
12:00
Novi Sad
BeÄej
6
1
|
14.06.2014 12:00 | 6 : 1 |
|
||||||
14.06
12:00
Spartak
Proleter 2006
0
1
|
14.06.2014 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.06
12:00
OFK Hajduk
ŽelezniÄar
3
0
|
14.06.2014 12:00 | 3 : 0 |
|
14.06
11:00
Olimpia B
Tavankut
3
0
|
14.06.2014 11:00 | 3 : 0 |
14.06
10:00
Proleter
Borac (St)
5
4
|
14.06.2014 10:00 | 5 : 4 |
|
14.06
10:00
Mladost (L)
RadniÄki (S)
4
0
|
14.06.2014 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.06
10:00
InÄija
VrŔac
3
1
|
14.06.2014 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.06
10:00
Banat
BaÄka 1901
0
6
|
14.06.2014 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
14.06
10:00
Vojvodina
Vrbas
3
2
|
14.06.2014 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.06
10:00
TSC
Dinamo
2
3
|
14.06.2014 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.06
10:00
Novi Sad
BeÄej
3
2
|
14.06.2014 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.06
10:00
Spartak
Proleter 2006
5
0
|
14.06.2014 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.06
10:00
OFK Hajduk
ŽelezniÄar
3
0
|
14.06.2014 10:00 | 3 : 0 |
|
14.06
10:00
VrŔac
Partizan (U)
4
3
|
14.06.2014 10:00 | 4 : 3 |
|
14.06
11:00
Omladinac (D)
Mika AntiÄ
0
13
|
14.06.2014 11:00 | 0 : 13 |
|
14.06
18:00
BuduÄnost (A)
Slavija
6
1
|
14.06.2014 18:00 | 6 : 1 |
|
||||||
14.06
10:00
Slavija
Proleter
0
3
|
14.06.2014 10:00 | 0 : 3 |
|
14.06
Rudar (KM)
OFK Nacional
3
0
|
14.06.2014 | 3 : 0 |
|
14.06
10:00
ObiliÄ
Spartak '02
2
9
|
14.06.2014 10:00 | 2 : 9 |
|
14.06
Jedinstvo
Polet
3
0
|
14.06.2014 | 3 : 0 | |||||||
14.06
OFK Osecina
Krusik 2
2
4
|
14.06.2014 | 2 : 4 |
|
||||||
14.06
Radnicki
Zeleznicar
3
0
|
14.06.2014 | 3 : 0 | |||||||
14.06
Krusik
Sampion
7
0
|
14.06.2014 | 7 : 0 |
|
||||||
14.06
OFK Senjak
Buducnost
3
0
|
14.06.2014 | 3 : 0 |
|
14.06
20:00
Partizan
Crvena zvezda
88
97
|
14.06.2014 20:00 | 88 : 97 |
14.06
19:00
Crvenka
Sloga
26
28
|
14.06.2014 19:00 | 26 : 28 |
|
||||||
14.06
Dinamo
Jagodina
32
29
|
14.06.2014 | 32 : 29 |
|
||||||
14.06
Metalac
Mokra Gora
28
28
|
14.06.2014 | 28 : 28 |
|
||||||
14.06
Planinka PV
Sloga
26
23
|
14.06.2014 | 26 : 23 |
|
14.06
Zemun 1957
Prva-Iskra BariÄ
24
21
|
14.06.2014 | 24 : 21 |
|
||||||
14.06
GuÄevo
Rukobel
16
35
|
14.06.2014 | 16 : 35 |
|
||||||
14.06
Smederevo 2
UmÄari
28
29
|
14.06.2014 | 28 : 29 |
|
||||||
14.06
Partizan 3
Kosmaj
32
34
|
14.06.2014 | 32 : 34 |
|
14.06
19:00
Sloga
RadniÄki
32
26
|
14.06.2014 19:00 | 32 : 26 |
|
||||||
14.06
19:00
Metalac
Medicinar
27
37
|
14.06.2014 19:00 | 27 : 37 |
|
14.06
17:30
Panthers PanÄevo
Wild Boars Kragujevac
12
35
|
14.06.2014 17:30 | 12 : 35 |
|
14.06
15:00
Grofovi Novi Kneževac
Sirmium Legionaries SM
6
56
|
14.06.2014 15:00 | 6 : 56 |
|